“MTT Santera” įspūdžiai iš parodos “Baltijos miškai 2013”

1817_big_thumb_nuotrauka-01011818_big_thumb_nuotrauka-0105Gegužės 16- 18 dienomis Ukmergėje vyko tarptautinė miškininkystės paroda „Baltijos miškai 2013“. Ukmergės miškų urėdijoje esančiame Pašilės miške buvo pristatyta įvairi miško technika bei miško darbai, valstybinių miškų bei mokslo ekspozicijos, lietuvių gamintojų produkcija.

„MTT Santera“ parodoje pristatė įvairius kompanijos „Ampere“ dažus – skirtus kelių ar aikštelių žymėjimui, medžių žymėjimui, taip pat dažus, naudojamus statybų aikštelėse.

Taip pat „MTT Santera“ eksponavo ir savo atstovaujamus rankų darbo kaltinius įrankius „Krumpholz“.

Vienas iš svarbiausių ir įdomiausių „MTT Santera“ pristatomų produktų – malkų skersavimo ir skaldymo mašiną „Palax Active“. Vadybininkai demonstravo visas mašinos galimybes ir privalumus. Palax kompanijos produkcija susidomėjimo sulaukė ne tik iš miškininkų, tačiau ir iš medienos verslu užsiimančių firmų, privačius miškus turinčių žmonių.

Kiekvienos parodos metu „MTT Santera“ kolektyvas ne tik randa naujus ar palaiko glaudžius ryšius su esamais klientais, tačiau ir susipažįsta su naujais partneriais.

1816_original_nuotrauka0102