Parodos “Ką pasėsi..” nuolatiniai dalyviai “MTT Santera” 2015 metais pristatė tunelinius šiltnamius

2015 m. kovo 26–28 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko jubiliejinė dvidešimtoji Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2015“. Parodoje dalyvavo 311 firmų ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. Šešiolika firmų atvyko iš užsienio – Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos.

Daugiausiai parodos ploto užėmė įspūdinga žemės ūkio technika, kuriai sutalpinti neužteko 29 600 kv. m. asfaltuotos dangos, dalis technikos buvo eksponuojama ant vejos. Iš viso žemės ūkio technika užėmė net 31 800 kv. m. plotą.

Pageidavusių turėti savo ekspozicijas po stogu buvo daugiau nei tikėtasi ir visi norintieji 2 400 kv. m. paviljone netilpo. Tam buvo pastatytas didžiulis 1 500 kv.m. dydžio laikinas paviljonas.

„MTT Santera“ – nuolatinis parodos „Ką pasėsi“ dalyvis. Kadangi kompanija atstovauja daug užsienio gamintojų su dar daugiau prekinių ženklų bei produktų, pirmoji ir ypatingai svarbi užduotis būna nuspręsti ką pristatyti parodos lankytojams šiais metais.

Paskutinėje parodoje „MTT Santera“ pristatė naujo savo partnerio populiariausius produktus – tunelinius šiltnamius. Šie šiltnamiai naudojami intensyviam daržovių, gėlių, miško augalų daiginimui ir auginimui. Skirtingai nuo tradicinių šiltnamių jų nereikia šildyti žiema. Dvigubas oru pripučiamas plėvelės sluoksnis yra geras izoliatorius, kuris gerai apsaugo augalus tiek ankstyva rudenį, tiek pavasarį. Visi metalo profiliai yra cinkuoti karštu būdu. Priekinė bei galinė dalys gali būti gaminamos iš antikondensacinių dvigubų polikarbonato plokščių ar dvigubos plėvelės.

Nors oro sąlygos parodos metu ir nelepino, tai neišgąsdino nei parodos dalyvių nei lankytojų. Iš visos Lietuvos suvažiavę žmonės domėjosi pristatomomis naujovėmis, vaišinosi ūkininkų atvežtomis gėrybėmis ir šventė pavasario pradžią.

3352_zoomed_siltnamis (1)